Coco Vigo

Dowiedz się więcej o innych produktach kokosowych:

» oleje kokosowe

» brykiet kokosowy

filipiny

najlepsze rodzi się
w najlepszych
warunkach

Palma kokosowa rośnie w tropikalnych częściach wybrzeża Afryki i Ameryki oraz na wyspach Oceanu Spokojnego i Indyjskiego.
Według opinii światowej klasy ekspertów najlepsza woda kokosowa pochodzi z wysp Archipelagu Filipińskiego
.
Swą unikalną zawartość i niezwykłą czystość, woda kokosowa zawdzięcza pochodzeniu z tego najbogatszego pod względem bioróżnorodności regionu świata. Filipiny posiadają wyjątkowo sprzyjające warunki naturalne, położone są na ponad 7100 tysiącach wysp, oblewanych wodami kilku mórz oraz najczystszego na świecie- oceanu Pacyficznego. Region ten charakteryzuje się gorącym i wilgotnym klimatem równikowym z cechami monsunowymi. Gleby wysp zasilane są wodą i odżywiane solami mineralnymi oraz naturalnymi nawozami, pochodzącymi z mórz i Oceanu Pacyficznego.

Palmy kokosowe rosną na ekologicznych, kontrolowanych i certyfikowanych farmach, usytuowanych wzdłuż wybrzeża i z dala od cywilizacji oraz przemysłu. Klimat Filipin zapewnia wyjątkowo sprzyjające warunki: 362 słoneczne dni w roku, 32,3 st. C średniej temperatury powietrza i 28,5 st. C średniej temperatury oceanu. Jednocześnie wilgotność powietrza sięgająca 80% oraz 2000 mm opadów rocznie, dostarczają orzechom kokosowym wszystkiego co najlepsze do wzrastania i dojrzewania.
A wszystko to zgodnie z rytmem natury!